Kniha Ešte raz sa obzerám

Klára Sever: Ešte raz sa obzerám

Tento magický životný príbeh je naplnený láskou, múdrym humorom a nádejou, ale aj bolesťou, všakovakým trápením a ohrozením života, aby nás napokon priviedol k odhodlaniu veriť v Dobro a Pravdu. Začína na prahu 2.svetovej vojny. Malé židovské dievčatko, Klára, prežíva prudké zmeny sveta okolo seba a krutosť doby pod ochranou dojemnej lásky svojho otca, vnútornej sily mamy a statočnosti staršej sestry. Nie je to však príbeh, aké poznáme. A vonkoncom nekončí s koncom vojny! Klára s nami ide v príbehu ďalej; až tak ďaleko, aby sme spoznali jej zdroj nádeje a viery, že život má napriek bolesti a smrti krásny zmysel.
Pani Klára Sever je vyštudovaná sochárka, ktorá do augusta 1968 pracovala v Slovenskom rozhlase. V tom čase spolu s manželom Jurajom (neskôr známym hlasom Georgea Severa z rozhlasovej stanice „Hlas Ameriky“) a dvomi malými synmi emigrovala do USA.
Nedávno na požiadanie Veľvyslanca SR v USA vytvorila novú bustu M.R. Štefánika, ktorá bola inštalovaná v National Czech and Slovak Museum and Library v meste Cedar Rapids v štáte Iowa ako súčasť novej expozície o M.R. Štefánikovi. Je stále spoločensky aktívna, krásne sa smeje, dokáže sa zasmiať aj na sebe, niekoľkokrát týždenne pláva, dbá o svoje zdravie a má ďalšie plány.
Vezmite do rúk túto krehkú knihu, ktorá skrýva silný príbeh. Získa si vaše srdce.

Kniha vyjde o pár dní vo vydavateľstve AKV – Ambulancia klinickej výživy.